Austrumeiropā
unikāls piedzīvojums!

OXYGEN JUMP 5.5KM

“Breathe. Let go. And remind yourself that this very moment is the only one you know you have for sure…”

Oprah Winfrey

„Oxygen Jump 5.5 KM” – Austrumeiropā unikāls piedzīvojums!

„Skydive Latvia” komanda sadarbībā ar Latvijas Civilās Aviācijas Aģentūru piedāvā absolūti unikālu iespēju īstenot Baltijas rekordu un izbaudīt lēcienus ar izpletni tandēmā ar instruktoru no 5,5 km augstuma, paceļoties gaisā ar leģendāro „Pilatus Porter PC-6/B2-H4” lidaparātu, kuru dēvē par izpletņlēkšanas aktivitātēm labāko.

Tevi sagaida neaizmirstams 1,5 min ilgs brīvais kritiens ar 220 km/h ātrumu. Tikai pēc tam instruktors atvērs izpletni, lai jūs kopā varētu mīksti piezemēties savu draugu un paziņu priekšā, kuri sagaidīs jūs uz zemes.

Lai lēktu no augstuma virs 4,5 km, lidmašīnā būs nepieciešams elpot tīru skābekli, izmantojot masku, tāpēc nosaucām lēcienu par „OXYGEN JUMP 5.5 KM”.

DĀVANU KARTES LĒCIENAM AR IZPLETNI

Uzmanību! Reģistrācija OXYGEN lēcienam uz laiku nav pieejama.

Loading...
Kur tas notiek?

Lēcieni tiek veikti mūsu jaunajā Limbažu lidlaukā, kur iespējams vērot skaistākās panorāmas Baltijā. Lidlauks atrodas mazāk kā stundas braucienā no Rīgas. Darba laiks: Pirmdien un Otrdien brīvs. Citas dienas mēs strādājam pie piemērotiem laikapstākļiem.

Sezona ilgst no marta līdz oktobrim.

ADRESE: Langači – Limbažu lidlauks Limbažu pagasts, LV-4001 KARTE: https://goo.gl/maps/Jzc1XzpMHP42

Kas mēs esam?

“Skydive Latvia” ir sirdī un dvēselē mūžīgi jaunu izpletņlēcēju biedrība ar kopīgiem uzskatiem, interesēm, dzīves filozofiju un nospraustajiem mērķiem, kā arī spēju priecāties un gūt maksimālu baudu no visām tām neaprakstāmajām emocijām, ko mums spēj radīt debesis, zeme un izpletņlēkšanas sports. Lēcienus organizē un veic pieredzējušākie Latvijas instruktori ar vairāk kā 15 gadu starptautisku pieredzi izpletņlēkšanā.

Fantastiskais Pilatus Porter PC-6/B2-H4, ko dēvē par labāko lidaparātu izpletņlēkšanas aktivitātēm, 15 min laikā pacels jūs reibinošā augstumā.

Foto un video

Kopā ar Tevi un tandēma instruktoru lec arī profesionāls operators, kurš iemūžinās sagatavošanās procesu un pašu lidojumu gan videofilmā, gan augstas kvalitātes fotogrāfijās, ar kurām vēlāk varēsi dalīties sociālajos tīklos, kā arī izbaudīt pozitīvu emociju pieplūdumu, atskatoties uz šo notikumu pēc laika.

Operatoram ir vēl viena pozitīva īpašība – krītot tieši Tavu acu priekšā, viņš uzsmaidīs, pamās ar roku un visādi citādi Tevi izklaidēs, palīdzot Tev atslābināties un gūt maksimālo baudu no lēciena!

Cena

Tandēma lēciena cena: 399 EUR.

Piedāvājumā iekļauts:  

 • speciāla „Oxygen Jump” instruktāža;
 • īpašie „Oxygen Jump 5.5 KM” kombinezoni;
 • High Altitude izpletņlēkšanas aprīkojums;
 • skābekļa aprīkojums;
 • lēciens tandēmā ar instruktoru no 5.5 KM augstuma;  
 • īpaša, tieši Tev samontēta 3,5 min gara videofilma;  
 • lidojuma foto un video materiāli;
 • 5.5 km Jump sertifikāts.

*Lūgums ņemt vērā, ka tehnisku iemeslu dēļ mēs nevaram veikt lēcienus ar cilvēkiem, kuri ir smagāki par 105 kg. Tāpat ir noteiktas limitācijas ķermeņa svara un auguma proporcijai, kas norādītas tabulā:

Augums, cmMaksimālais svars, kg
14566
14768
15270
15473
15776
16078
16280
16583
16785
17087
17289
17591
17795
180100
182102
185105
187105
190105
193105
196105
200105
Dāvanu kartes

Prieks, ka izvēlaties mūsu profesionālo izpletņlēkšanas komandu, lai uzdāvinātu kādam neaizmirstamas brīvības, zilo debesu un saules pieskāriena sajūtas.

Lai iegādātos mūsu dāvanu karti ir nepieciešams izvēlēties pakalpojumu “DĀVANU KARTE Oxygen Jump 5.5KM 399 EUR” sadaļā “DĀVANU KARTES LĒCIENAM AR IZPLETNI”.

Kā pietiekties lēcienam?

Pieteikties lēcienam iespējams:

 • Aizpildot “Reģistrācija Oxygen Jump 5.5KM lēcienam” formu
 • Iegādājoties dāvanu karti un aizpildot “Reģistrācija tandēma lēcienam” formu
 • Ja kādu iemeslu dēļ nespējat aizpildīt reģistrācijas formu vai iegādāties dāvanu karti, zvaniet uz kontaktos (labajā malā) norādītajiem tālruņiem
Kā ģērbties un kas jāņem līdzi?
 • Sportiski apavi
 • Labs garastāvoklis un skaidrs prāts

Speciāli izpletņlēkšanas tērpi tiks izsniegti uz vietas.

Cikos ierasties un cik daudz laika aizņem lēciens?

Izpletņlēkšanas sports ir atkarīgs no meteo apstākļiem, tādēļ precīzus laikus bieži vien varam ieplānot tikai pēdējā brīdī.

Mēs nosūtīsim informāciju ar acinājumu apstiprināt savu ierašanos vienu dienu pirms izvēlētā lēciena datuma, kad būs precīzi zināma laikapstākļu prognoze.

Gadījumā, ja sliktu meteo apstākļu vai citu iemeslu dēļ lēcieni nenotiks, mēs ar katru individuāli vienosimies par jaunu datumu.

Visa aktivitāte kopā – ierašanās, apmācība, pacēliens un lēciens aizņem vidēji ap 3 stundām.

Uzmanību!

Meteo apstākļu, ierobežotas gaisa satiksmes, uc. no mums neatkarīgu iemeslu dēļ lēcieni var aizkavēties līdz pat vairākām stundām, tādēļ lūgums neko steidzamu lēciena dienā neplānot.

Projekts "Izpletņlēkšanas piedzīvojums Limbažos", ko atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.
Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē