Tagad mēs esam
Limbažos!

Tikai 70km
no Rīgas!

Sportistiem

Laipni aicināti visi pieredzējušie un licencētie izpletņlēcēji veikt lēcienus Skydive Latvia lidlaukā Limbažos! Lēcieniem izmantojam lidmašīnu Cessna TR182 Turbo Skyline RG, kas brīvi ceļās līdz 4000m (13 000 pēdas). Mūsu sezona ilgst no aprīļa līdz oktobrim. Vasaras mēnēšos operējam no piektdienas līdz svētdienai. Tā pat ir iespējami lēcieni darba dienās pie noteikta cilvēku skaita vai pasākumu ietvaros.

Skydive Latvia piedāvā arī lēcienus tandēmā un AFF apmācības, tomēr mēs vienmēr cenšamies atstāt vietu pacēlienos arī pieredzējušiem izpletņlēcējiem.

Lai pavadītu dienu lidlaukā ar maksimālu atdevi, lūgums sazināties ar mums pāris dienas iepriekš pirms ierašanās un informēt par vēlamo lēcienu skaitu, lai mēs spētu efektīvi saplānot pacēlienu grafiku un skaitu. Informācija par Skydive Latvia aktivitātēm un pasākumiem ir pieejama šeit:  https:// www.facebook.com/SkydiveLatvia/

Reģistrācija

 1. Līgums – pirms lēcienu veikšanas ir nepieciešams aizpildīt un parakstīt Skydive Latvia biedra līgumu. To var izdarīt arī pirms ierašanās, lejuplādējot to šeit (links un waiver)
 2. Ekipējuma un licences pārbaude pie atbildīgā instruktora. Rezerves izpletnim jābūt pārlocītam ne vēlāk kā pirms 6 mēnešiem.
 3. Iemaksa par lēcieniem / biedra naudas iemaksa
 4. Lidlauka piezemēšanas principu un ārkārtas situāciju treniņš
 5. Pieraksts lēcienam
 6. Var lēkt un baudīt!

Izcenojums

 • Vieta lidmašīnā 27 EUR (4000 m)
 • Vieta lidmašīnā Skydive Latvia biedriem 25 EUR (4000 m)
 • Vieta lidmašīnā 15 EUR (1500 m), ar nosacījumu, ka visi lec no šī augstuma
 • 1 gada Skydive Latvia biedra nauda 50 EUR
 • Studenta / sporta ekipējuma īre 10 EUR (lūgums zvanīt, lai noskaidrotu pieejamību)
 • Locīšana 5 EUR  

Infrastruktūra – locīšanas zona zem jumta, klase, WC, terase

Drošības nosacījumi – Skydive Latvia ir USPA organizācijas biedrs. Lēcienu kārtība tiek nodrošināti atbilstoši Latvijas Izpletņlēkšanas rokasgrāmatai (LIR)

Pieteikšanās uz lēcieniem – Saraksts

Pacēlinu statuss tiešsaistē – Parasoft

Incidenu ziņošanas forma (anonīma) – Incident report