Tagad mēs esam
Limbažos!

Tikai 70km
no Rīgas!

AFF apmācība

AFF (Accelerated Free Fall) – paātrinātā brīvā kritiena apmācību programma – pats ātrākais un tajā pašā laikā drošākais veids, kā iemācīties veikt lēcienus ar izpletni patstāvīgi. AFF kurss ļauj jebkuram cilvēkam, veicot tikai 8 lēcienus, apgūt brīvā kritiena un moderna izpletņa vadīšanas tehniku.

Skydive Latvija komanda pirmie Baltijas valstīs piedāvā izpletņlēkšanas apmācības atbilstoši USPA (United States Parachute Association) standartam un pēc izvēles papildus Latvijas licencei var izsniegt pasaulē plaši atpazīstamo USPA licenci.

Reinis Rūtentāls – AFF instruktors. Tandēma instruktors. Vēja tuneļa instruktors. Sportā 23 gadus. Vairāk nekā 2000 lēcienu.

Sergejs Plotņikovs – AFF instruktors. Tandēma instruktors. Vēja tuneļa instruktors. Sportā 20 gadus. Vairāk nekā 2000 lēcienu.

Alexei Smirnov – AFF instruktors. Treneris. Tandēma instruktors. Sportā 20 gadus. Vairāk nekā 1500 lēcienu.

Arturs Lalovs – AFF instruktors. Treneris. Vēja tuneļa instruktors. Sportā 7 gadus. Vairāk nekā 1200 lēcienu.

Genādijs Urbans – AFF instruktors. Treneris. Tandēma instruktors. Sportā 25 gadus. Vairāk nekā 2500 lēcienu.

Reģistrējies vai nopērc dāvanu karti

Loading...

Lai saņemtu dāvanu karti, izvēlieties no saraksta pakalpojumu: “AFF Dāvanu karte pirmajiem 3 līmeņiem – 840 EUR”.

AFF programmas efektivitāte

AFF programma ir unikāla ar to, ka jau no paša pirmā lēciena māceklis praktiski apgūst brīvo kritienu un izpletņa vadību tiešā instruktoru uzraudzībā. Šādam nolūkam tiek izmantota īpaša studentu sistēma, kas darbojas tieši tāpat kā jebkura pieredzējuša izpletņlēcēja ekipējums, tikai izpletņa izmērs ir lielāks un konstrukcija drošāka, kas vairāk piedod dažādas cilvēciskās kļūdas.

Jebkurā brīdī gaisā un uz zemes blakus studentam atrodas divi sertificēti instruktori. Tas nozīmē, ka visas iespējamās kļūdas tiek izlabotas uzreiz – procesa laikā un mācību process noris daudz ātrāk nekā jau novecojušajā klasiskajā apmācību sistēmā, kur instruktors studentu novēro no lidmašīnas vai zemes, kamēr students atrodas viens jaunā vidē.

Lēciena augstums

Lēciena augstums 4000 metri. Brīvā kritiena laiks 60 sekundes. Tātad gandrīz minūte, lai veiktu visus treniņa elementus. Tas ļauj būtiski ietaupīt lēcienu skaitu, tātad arī izmaksas par apmācībām.

Papildus iespējams arī filmēt lēcienus, kas var palīdzēt apmācību procesā.

Kā pieteikties AFF apmācībām?

Lūdzu izvēlieties pakalpojumu: “Reģistrācija AFF teorijas kursam (40 EUR)” un aizpildiet reģistrācijas anketu. Nodarbības laikā jūs satiksieties ar instruktoriem un iepazīsieties ar mācību programmu, īpaši ar pirmā lēciena teoriju. Pēc šīs mācību nodarbības jūs varēsiet uzsākt praktisko kursu un turpināt apmācības vai atteikties no kursa. Apmaksa par teorijas apmācībām netiek atgriezta.

AFF teorijas nodarbības tiek organizētas grupās 4-5 dalībnieku sastāvā. Aptuveni 10 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas brīža ar jums sazināsies AFF instruktors, lai apspriestu apmācību datumu.

Cik ilgs laiks nepieciešams kursa iziešanai?

Atbilstoši USPA apmācību programmas prasībām ir jāveic minimums 8 lēcieni ar instruktoru. Precīzs laiks atkarīgs no tā, cik nopietni students ir sagatavojies uz zemes, un cik veiksmīgi tiek galā ar katra lēciena uzdevumiem. Apmācību laikā students izjūt fizisku un psiholoģisku slodzi, tāpēc dienā studenti veic ne vairāk kā 2 – 3 lēcienus. Kursa ilgumu ietekmē arī laika apstākļi, un lēcieni notiek pārsvarā nedēļu nogalēs. Vidēji mācības aizņem 4 – 5 lēcienu dienas, attiecīgi no mācību sākuma līdz beigām paiet 3 – 4 nedēļas.

No kā sastāv AFF lēcienu kurss un A kategorijas licences saņemšana

Visa programma ir sadalīta līmeņos, ko apzīmē ar burtiem:

Līmeņu A, B, C1 uzdevums – sniegt studentam iemaņas un zināšanas par brīvo kritienu. Pirmkārt tās ir prasmes droši atstāt lidaparātu, kontrolēt ķermeņa stāvokli brīvā kritiena laikā, sekot ierīču rādījumiem, un pats galvenais – laikā atvērt izpletni. Šajos līmeņos brīvajā kritienā blakus studentam vienlaicīgi atrodas divi instruktori.

Līmeņi C2, D1, D2, E1, E2 veltīti dažādu manevru veikšanai gaisā. Students mācās brīvā kritiena laikā pagriezties pa labi un pa kreisi, pārvieties uz priekšu, mest kūlieņus un vienmēr atgriezties stabilā brīvā kritiena pozā, pie tam orientēties gaisa telpā un sekot augstumam. Šajos līmeņos brīvajā kritienā kopā ar studentu lido vairs tikai viens instruktors. Katrs līmenis – ir atsevišķs lēciens, kurā jāizpilda konkrēti uzdevumi. Galvenais apmācību kritērijs ir drošība, tāpēc pāreja uz nākošo līmeni notiek tikai tad, kad izpildīti visi iepriekšējā līmeņa uzdevumi.

Pēc A-E2 līmeņu iziešanas (AFF kurss) – studentam tiek atļauts trenera uzraudzībā veikt patstāvīgus solo lēcienus.

Tālākie apmācību līmeņi (F, G un H) ir sagatavošanās A licences pārbaudes lēcienam. Students attīsta iemaņas patstāvīgā lēcienu plānošanā un veikšanā, kā arī sagatavojas lēcieniem mazās grupās.

Apmācības video
Kādi dokumenti iesniedzami, lai uzsāktu AFF kursu

Lai uzsāktu kursu, nepieciešams iesniegt šādus dokumentus:

  • personu apliecinoša dokumenta kopija;
  • medicīniskās komisijas vai ārsta izziņa, kas apliecina sportam atbilstošu veselības stāvokli.

Cena

Par AFF apmācību programmu iespējams maksāt trīs daļās atbilstoši tabulā norādītajam. Katrā līmenī ietilpst teorētiskā apmācība, pilns ekipējums un lidojuma izmaksas.

Pozīcija Apraksts    Cena    Iemaksa
Teorija (Ground school) 1 nodarbība – 4h 40 EUR 40 EUR
A kategorija 1. Solo lēciens ar 2 AFF instruktoriem 320 EUR 840 EUR
(1.iemaksa)
B kategorija 2. Solo lēciens ar 2 AFF instruktoriem 260 EUR
C1 kategorija 3. Solo lēciens ar 2 AFF instruktoriem 260 EUR
C2 kategorija 4. Solo lēciens ar 1 AFF instruktoru 190 EUR 570 EUR
(2.iemaksa)
D1 kategorija 5. Solo lēciens ar 1 AFF instruktoru 190 EUR
D2 kategorija 6. Solo lēciens ar 1 AFF instruktoru 190 EUR
E1 kategorija 7. Solo lēciens ar 1 AFF instruktoru 190 EUR 380 EUR
(3.iemaksa)
E2 kategorija 8. Solo lēciens ar 1 AFF instruktoru 190 EUR

AFF Dāvanu karte

Prieks, ka izvēlaties mūsu profesionālo izpletņlēkšanas komandu, lai uzdāvinātu sev neaizmirstamas brīvības, zilo debesu un saules pieskāriena sajūtas. Kopā ar mūsu instruktoriem lēcienu laikā varat sajusties par vienu no mums.

Mūsu komanda piedāvā dāvanu karti pirmajam mācību programmas posmam, kas iekļauj trīs lēcienus kopā ar diviem instruktoriem. Izvēloties šādu dāvanu saviem tuviniekiem un draugiem atcerieties, ka AFF programma nav izklaides atrakcija, bet nopietnas apmācības ar noteiktu teorijas un prakses apjomu, fizisko un garīgo slodzi. Noteikti pārliecinieties, ka cilvēks ir gatas šādai dāvanai.

Papildus šim aizraujošajam piedzīvojumam jūs varat izvēlēties video operatoru, kurš iemūžinās sagatavošanās kursu gan uz zemes gan esot gaisā.

Lai saņemtu dāvanu karti, izvēlieties no saraksta pakalpojumu. Aizpildiet reģistrācijas formu rēķina izrakstīšanai, tālāk veiciet bankas pārskaitījumu.Pēc apmaksas veikšanas jūs saņemsiet apstiprinošu e-pastu, elektronisko rēķinu un čeku. Mēs pārbaudīsim jūsu datus, sagatavosim un izsūtīsim dāvanu karti, ko nepieciešamības gadījumā varēsiet izprintēt.

Dāvanu kartes īpašniekam būs tikai jareģistrējas 1. lēciena teorētiskajai apmācībai (Ground School), pēc kuras mūsu AFF instruktori ar viņu sazināsies.

Citi jautājumi

Ja jums ir neskaidrības vai jautājumi, droši sazinieties ar mums uz kontaktos (labajā pusē) norādītajiem tālruņiem vai e-pastiem.